PF 2023
PF 2023

Všem našim stávajícím i novým klientům a obchodním partnerům přejeme Veselé Vánoce a také pohodový vstup do nového roku 2023.
kolektiv skupiny EXAFIN

Vista Troja
Hrubá stavba dokončena!

Dnešním dnem se na Vista dokončila jeden z důležitých milníků - hrubou stavbu!
Dále probíhají na stavbě následující práce: zdění příček 6. NP, montáž rozvodů ZTI 2.NP v bytových jednotkách, montáže elektřiny 5.NP, montáž oken 2.-3.NP. Z důvodu počasí a příliš nízkých teplot jsou některé práce pozastaveny, na harmonogram stavby to však nemá zásadní vliv.

Vista Troja
Betonáž stropu a opěrných stěn v 7.NP

Stavba na Vistě pokračuje dle plánu - nyní se provádí monolitické konstrukce – probíhá betonáž stropu 7.NP a opěrných stěn, zdění Vapisem v 8.NP, montáž rozvodů ZTI a VZT v 1.PP, 1.NP, 2.NP, 3.NP.

Vista Troja
Stavební práce v plném proudu - 6.NP

Stavba pokračuje dle harmonogramu - nyní se provádí monolitické konstrukce – probíhá betonáž stěn 6.NP, příprava pro betonáž stropu 6.NP (bednění) . Realizuje se vyzdívání vnitřních stěn bytů VAPISem v 4. NP. Také započala montáž rozvodů ZTI a VZT v 1.PP, 1.NP

Vista Troja
Krásné výhledy ze 6.NP

Nafotili jsme pár výhledů přímo ze stavby a z podlahy 6.NP.

Vista Troja
Dokončujeme betonáž stěn 5.NP

Dokončujeme betonáž stěn 5.NP a připravujeme betonáž stropu 5.NP. Spolu s tím probíhá zdění prvního a druhého NP a montáž rozvodů ZTI v prvním podzemním podlaží a prvním nadzemním podlaží.